• Milí žiaci a pedagógovia GYMSU,

dovoľte mi vyjadriť úprimné poďakovanie za brigádu, ktorá sa uskutočnila v dňoch 23. - 25. 8.2022, z dôvodu úpravy areálu školy a prípravy na vysťahovanie a  odovzdanie telocvične zhotovovateľovi diela na komplexnú rekonštrukciu.

Veľmi si to vážime.

Ing. Mgr. Alžbeta Danielová

• Slávnostné otvorenie šk. roka 2022/23

• Milí žiaci,

slávnostné otvorenie školského roka 2022/23 sa uskutoční dňa 5.9.2022 o 8.00 hod. na školskom ihrisku. V prípade nepriaznivého počasia sa otvorenie uskutoční na dolnej chodbe.  Po slávnostnom otvorení  budú triednické hodiny v jednotlivých triedach. Žiaci I. ročníka sú zadelení do tried podľa vyjadrenia na zápise. Vyučovanie sa daný deň končí. Dňa 6. 9. 2022 sa vyučovanie začína triednickými hodinami, ostatné pokyny a rozvrh hodín dostanete od triednych učiteľov. Žiaci I. ročníka preberajú učebnice dňa 6. 9. 2022 (utorok).

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

• Letná brigáda

• Milí žiaci,

v dňoch 23.08.2022 - 25.08.2022 v čase od 9,00 hod. do 11,00 hod. organizujeme brigádu na úpravu areálu školy  a vypratanie telocvične, ktorú odovzdávame na komplexnú rekonštrukciu zhotoviteľovi.

Pozývame Vás priložiť ruku k dielu. Pitný režim je zabezpečený. Vítaní sú aj noví prváci.

Taktiež si rodičia môžu prevziať objednané Ag testy pre žiakov I. ročníka, ktoré sú k dispozícii v kancelárii školy a žiaci si môžu prevziať ISIC karty ktoré boli online vyplatené do 16.8.2022 (potrebná fotografia 25x25mm) a taktiež si prevziať prístupové údaje na školskú www stránku.

Prajeme ešte príjemný zvyšok prázdnin.