• Olympiáda v nemeckom jazyku – školské kolo

• Dňa 27.11.2023 sa uskutočnilo školské kolo nemeckej olympiády, zúčastnilo sa ho 35 žiakov.
            Súťažili v troch kategóriách podľa ročníkov. V kategórii 2A sa na 1.mieste umiestnila Ema
            Hercegová (II.A)
            , 2.miesto získal Šimon Podmanický (II.A) a na 3.mieste bol Fatih Maki
            (I.A). V kategórii 2B bol na 1.mieste Patrik Žák (IV.B), na 2.mieste bola Veronika
            Štefániková (IV.A) a na 3.mieste sa umiestnila Veronika Bálintová (III.A). Žiaci Ema
            Hercegová a Patrik Žák postupujú do okresného kola olympiády. Olympiáda v nemeckom
            jazyku preverila všetky jazykové kompetencie súťažiacich, ktorým ďakujeme za
            účasť, víťazom gratulujeme a držíme palce v ďalších jazykových skúškach.

• 85. VÝROČIE ZALOŽENIA GYMNÁZIA V ŠURANOCH

• Dnes, 1.12. 2023 si pripomíname 85. výročie založenia našej Alma mater, nášho Gymnázia.

Počas dlhých rokov prešlo jeho bránami viac ako sedemtisíc absolventov.

Ďakujeme všetkým, ktorý prispeli k tomu, aby naša škola rástla a poskytovala kvalitné vzdelanie. Nech toto výročie poslúži nielen ako spomienka na minulosť, ďakujeme za súčasnosť a zároveň nech je aj ako inšpirácia pre budúce generácie.

Spomienky absolventov:

Prehrať video...