• Návšteva DSS Baracha

• Bolo pre nás cťou opätovne navštíviť Domov sociálnych služieb v Bardoňove a potešiť jeho obyvateľov. Ďakujeme pani riaditeľke DSS Baracha, ako i zamestnancom, ktorí nám vždy pripravia skvelú atmosféru.

Fotoalbum Návšteva DSS Baracha...

• Ocenenie YOWA pre náš Školský parlament GYMSU

• 🏅Nášmu Školskému parlamentu GYMSU sa tento rok podarilo získať ocenenie YOWA v kategórii "Mládežnícky/školský parlament" od Nitrianskej krajskej rady mládeže. Toto ocenenie nás veľmi teší a chceli by sme sa všetkým poďakovať za spoluprácu, v neposlednom rade bývalým členom za dobre odvedenú prácu, súčasným členom za nasadenie a ochotu pokračovať v činnosti a vedeniu školy za podporu v každej aktivite. Zároveň sme sa tu stretli s ďalším oceneným v kategórii "Dôležitý dospelý", primátorom mesta Šurany Mgr. Marcelom Filagom, s ktorým sme hneď rozbehli spoluprácu medzi mestom Šurany a mládežou.

• ❄️"Zimnica"❄️

• Do fotogalérie bol pridaný nový album "Zimnica".

Víťazom "Zimnice", súťaže o najkrajšiu triednu vianočnú výzdobu na GYMSU, sa stala III.A. Srdečne blahoželáme a ďakujeme všetkým našim žiakom za kreatívne nápady, ktorými zaodeli GYMSU do radostného predvianočného šatu !

• Mikuláš, ďakujeme!...budeme dobrí.

• 🎅 Aj k nám na GYMSU prišiel sv. Mikuláš, aby odmenil svojím dobrým slovom a balíčkom všetkých študentov, ktorí navštevujú našu školu. Celý deň sa u nás na škole niesol v znamení dobrej nálady a vianočnej atmosféry.

6. decembra sme navštívili aj dôchodcov a dôchodkyne v DSS Jesienka v Šuranoch, ktorých sme radi potešili takto pred Vianocami. Obdarovali nás milými slovami a výnimočnou energiou, ktorú v sebe majú.

Sviatok sv. Mikuláša na GYMSU

Návšteva dôchodcov a dôchodkýň v DSS Jesienka v Šuranoch

• Školské kolo olympiády v anglickom jazyku

• Dňa 23.11.2022 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku . V kategórii 2A - 1. a 2. ročník sa na 1. mieste umiestnil Daniel Grosman-II.A, 2. miesto si vybojovala Alexandra Groszmannová z I.A a tretie miesto obsadil Filip Bažalička-I.B. V kategórii 2B- 3.a 4. ročník bol najúspešnejší a 1.miesto obsadil Jakub Čvirik-IV.B, 2.miesto získal Patrik Žák-III.B a na 3. mieste sa umiestnila Sofia Hlavačková z III.A. Všetkým žiakom blahoželáme k výborným výsledkom a víťazom želáme veľa šťastia v okresnom kole! Fotogaléria