• Božka Rehorová

•
          • Gymnázium v Šuranoch vo mne evokuje len a len pozitívne pocity. Od začiatku štúdia až po maturitnú skúšku. A ono to pokračovalo ďalej, pretože som sa zoznámila v škole so svojím životným partnerom, s ktorým som prežila nezabudnuteľných 35 rokov.

Už pekných pár rokov obľúbenou p. učiteľkou je Mgr. Jana Zeleňáková, ktorá bola mojou žiačkou na ZŠ, SNP. Aj Mgr. Karin Mentelová a Mgr. Marek Vittek sú nenahraditeľnou súčasťou učiteľského zboru, pričom tiež navštevovali ZŠ, SNP. Mgr. Marek Vittek v tomto roku žal úžasné úspechy až za hranicami Slovenska. S radosťou sledujem všetkých žiakov, ktorí absolvovali spomínanú školu a teraz robia dobré meno gymnáziu. Spoločné krásne volejbalové zážitky prežívam s Mgr. Beátou Kodadovou, Mgr. Mariánom Štekláčom a s Ing. Mgr. Alžbetou Danielovou. A práve pani riaditeľka je za všetkými úspechmi spolu so svojím učiteľským kreatívnym tímom a výbornými študentmi.

Gymnáziu Šurany želám, nech v škole naďalej prevláda ľudský prístup, vysoká odbornosť, modernizácia vyučovania a nech zo školy vychádzajú osobnosti, ktoré budú schopné sa uplatniť vo všetkých oblastiach nášho života.